The Brighton Beard Company 

Firma założona w nadmorskiej miejscowości Brighton, która łączy w sobie styl i ducha brodatego życia. Założona przez parę Lloyda i Jessice, którzy chcieli stworzyć wyróżniającą się markę produktów do pielęgnacji brody.

Lloyd zapuszcając brodę zdał sobie sprawę, że musi znaleźć coś co pozwoli mu ujarzmić bestię. Jednak, nie było żadnych produktów na rynku, które naprawdę zwróciłyby jego uwagę. Więc jego dziewczyna, Jessica, która akurat szukała pracy, chciała wykorzystać swój czas na coś twórczego i zarazem produktywnego. Razem stworzyli The Brighton Beard Company; a reszta, jak to mówią, jest historią...
A Lloyd i jego broda, żyli długo i szczęśliwie.

"Zainspirowani naszym otoczeniem malowniczego południowego wybrzeża Anglii, szukaliśmy inspiracji wśród morskich brodaczy. I tak, każdy z naszych produktów nosi nazwę lokalnych i wyjętych spod prawa przemytników, bimbrowników i największych złoczyńców z całego obszaru East Sussex. Każdy z własną anegdotą opartą na prawdziwych historiach, głównie składających się z całego mnóstwa intryg i nieszczęść, lubimy sobie wyobrazić tych łajdaków z dzikimi, wypasionymi  brodami."

Od Creampot Toma do Jevington Jigg, każdy produkt jest ręcznie wyrabiany w małych partiach w 100% z naturalnych składników, starannie dobranych tak, aby przynieść jak najwięcej korzyści brodzie i jednocześnie nienagannie pachnieć.

Tworząc wysokiej jakości, ręcznie wytwarzane produkty wyłącznie z naturalnych składników, Brighton dostarcza produkty do pielęgnacji Twojego zarostu; sprawiając, że twoja broda otrzymuje najlepszą opiekę jaka tylko jest możliwa!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl