Balsam do brody to kolejny krok na drodze wychowawczej twoich kudłów! Podobnie do olejków bardzo dobrze odżywią twoją brodę, ale znacznie lepiej ją ułożą. Dzięki nim poza pięknym zapachem i nawilżeniem będziesz mógł ją modelować. Balsamy do brody są różnej twardości, im balsam twardszy tym lepiej trzyma brodę, ale jest trudniejszy w użyciu. Mocne pomady do brody w zamian za lepszy chwyt, dają też mniejsze nawilżenie, a więc trzeba przy nich dodatkowo stosować olejki do brody! Aby się nie zniechęcić do codziennej pielęgnacji, zacznij od delikatniejszego balsamu, a jak już nabierzesz wprawy to w miarę potrzeb przejdź na coś mocniejszego! 

Balsamy do brody są bardzo wydajne, nakładaj je w niewielkich ilościach i nie doprowadź do przeciążenia i posklejania brody – przy nakładaniu balsamu wspomóż się szczotką z dzika, która znacznie ułatwi twój męski rytuał!

Balsamy są niezbędnym narzędziem do utrzymania twojej brody w należytym porządku. Znakomicie ułożą twoje niesforne kudły, by przy okazji je odżywić i stymulować do dalszego wzrostu! Wszystkie balsamy są produkowane tylko z naturalnych składników przy zachowaniu najwyższej jakości.

Sprawdź, a twoja broda i balsam zostaną najlepszymi przyjaciółmi!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl