Damn Good Soap Company to  mała rodzinna firma z miejscowości Utrecht w Holandii. Wszystkie produkty wytwarzamy ręcznie z niezwykłą pasją, radością i jednocześnie dbałością o detale. "Jesteśmy dumni z tego co robimy i chcemy aby to uczucie trwało. Dlatego też do wytwarzania naszych produktów używamy tylko naturalnych składników, bez żadnych sztucznych, chemicznych dodatków. Produkty, które robimy to porządne rzeczy wytwarzane na małą skalę i cały czas robione z tą samą uwagą i radością jak na początku naszej drogi."

"Wytwarzamy nasze produkty w samym sercu Holandii, mieście Utrecht. Sprawia nam to niezwykłą radość. Poświęciliśmy nasz czas na poszukiwanie technik wytwarzania jak najlepszych produktów i zaczeliśmy to robić, wkładając w pracę nasze serce. Uważamy, że prowadzenie biznesu tak właśnie powinno wyglądać. Wytwarzamy małe partie produktów, żeby mieć pewność, że każdy z nich jest pełnowartościowy i wykonany najlepiej jak tylko potrafimy."

"W większości kosmetyków jest dużo niepotrzebnych dodatków. Wszelkeigo rodzaju chemiczne składniki dodawane są w celu polepszenia zapachu, koloru, w celu obiżenia kosztów produkcji itp. Sami uważamy że jest to bezsensowny proceder i wszystko komplikuje, mówiąc szczerze wcale nie sa one potrzebne do wytworzenia dobrego jakościowo produktu. Wszystkie składniki w naszych produktach są czyste, naturalne i porządne. Kupujemy je od firm, które wiedzą skąd pochodzodzą. I to by było na tyle."

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl