The Bushy Beard - o nas

TheBushyBeard chce zaoferować męskim klientom odrobinę luksusu i udowodnić, że noszenie zarostu nie jest uciążliwe i może być przyjemnością! Jesteśmy ambasadorami brody na wschodnim skrzydle Europy, a swoją misję traktujemy bardzo poważnie :)

Czemu? to bardzo proste... bo sami jesteśmy brodaczami i wiemy jak to jest!

Podobno brodata twarz jest zauważana wśród przechodniów na ulicy 5 razy częściej, biorąc pod uwagę, że 80% kobiet uważa męski zarost za sexowny nie możemy nie zaproponować Wam możliwości jego pielęgnacji na najwyższym poziomie! Twoja szczecina nie musi być poczochrana i nijaka, wybierane przez nas kosmetyki zapewnią odpowiednie ułożenie, piękny zapach i dalszy wzrost!

Rygorystycznie dobieramy oferowane przez nas produkty i oferujemy Tobie tylko najwyższą jakość. Wszystkie produkty są oparte na naturalnych składnikach, a większość jest produkowana tylko i wyłącznie z nich!

Część produktów wytwarzana jest ręcznie, tradycyjnymi metodami - przy takich produktach znajdziesz napis "handmade" wraz z symbolem kraju pochodzenia.

Nasze produkty testowane są tylko i wyłącznie na prawdziwych facetach, do testów nie wykorzystano żadnych zwierząt, dzieci czy kobiet!


Jeśli jesteś kobietą po prostu kup coś swemu mężczyźnie, jeśli jesteś facetem to hoduj stary swój zarost!Chylę brodę, naczelny brodacz The Bushy Beard !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl