The Bushy Beard

The Bushy Beard chce zaoferować męskim klientom odrobinę luksusu i udowodnić, że noszenie zarostu nie jest uciążliwe i może być przyjemnością! Jesteśmy ambasadorami brody na wschodnim skrzydle Europy, a swoją misję traktujemy bardzo poważnie :)

Czemu? to bardzo proste... bo sami jesteśmy brodaczami i wiemy jak to jest!

Podobno brodata twarz jest zauważana wśród przechodniów na ulicy 5 razy częściej, biorąc pod uwagę, że 80% kobiet uważa męski zarost za sexowny nie możemy nie zaproponować Wam możliwości jego pielęgnacji na najwyższym poziomie! Twoja szczecina nie musi być poczochrana i nijaka, wybierane przez nas kosmetyki zapewnią odpowiednie ułożenie, piękny zapach i dalszy wzrost!

Rygorystycznie dobieramy oferowane przez nas produkty i oferujemy Tobie tylko najwyższą jakość. Wszystkie produkty są oparte na naturalnych składnikach, a większość jest produkowana tylko i wyłącznie z nich!

Część produktów wytwarzana jest ręcznie, tradycyjnymi metodami - przy takich produktach znajdziesz napis "handmade" wraz z symbolem kraju pochodzenia.

Nasze produkty testowane są tylko i wyłącznie na prawdziwych facetach, do testów nie wykorzystano żadnych zwierząt, dzieci czy kobiet!

Oferujemy też produkty wykonane na nasze zlecenie u zaufanych producentów i rzemieślników - takie produkty są zawsze najwyższej jakości, osobiście przez nas odbierane i używane na codzień

Jeśli jesteś kobietą po prostu kup coś swemu mężczyźnie, jeśli jesteś facetem to hoduj stary swój zarost!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl