Pomp & Co. jest małą rodzinną firmą, która zdecydowała się kontynuować trzy pokoleniową rodzinna tradycję. Realizując swoją pasję, nieustannie tworzy oryginalne, ponadczasowe, produkty pielęgnacyjne, które zadowolą każdego bez względu na styl.
Założycielem Pomp & Co w 1947 roku, był mistrz fryzjera i legendy Dublinu - Sammy Donnelly. Jego oryginalne kompozycje charakteryzowały się niebanalnym zapachem, co było wynikiem mieszania wód kolońskich z jego osobistej kolekcji.
64 lat później rodzina Donnelly podjęła próbę kontynuacji pomadowej pasji Sammiego. Kiedy wznowili produkcję w 2011 roku byli jedynymi fryzjerami w Irlandii tworzącymi własne pomady. Od tamtej pory wiele się zmieniło, pomady wróciły i są masowo produkowane, ale uważamy, że tylko Pomp ma charakter i ducha, pokolenia mistrzów fryzjerstwa, dumnych Irlandczyków.

Pomp & Co od początku swojej pracy nad pomadami do włosów koncentruje się na mocnym chwycie i naturalnym wyglądzie fryzur. Oczywiście legendarny zapach pomad Pomp & Co nadal jest bardzo ważny i można go nazwać zapachem wody kolońskiej do włosów, a samo dopracowanie obecnego zapachu Pomp & Co trwało ponad rok - nieustannych prób i zbierania informacji zwrotnej.

Pomp & Co

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl