Our Can Grooming

Olejarka to najbardziej podstawowe i krytyczne narzędzie ery mechanicznej. Powstała podczas rewolucji przemysłowej utrzymuje części ruchome wszelkich maszyn w doskonałym stanie i zapewnia sprawne działanie. Tak samo nasz produkty mają działać na Ciebie!

Zgodnie z nazwą, ale i naturą.
Po pierwsze i najważniejsze, stawiamy na jakość naszych produktów. Jakość to podstawa działania naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć najlepszy olejek do brody. Wyprodukowane w Wielkiej Brytanii - nasze olejki do brody są mieszane z najlepszych naturalnych składników. Robią dokładnie to co do nich należy, czyli dbają o Twoją brodę, wzmacniając ja, pomagając ją ułożyć, w skrócie - zapewniając najlepszą pielęgnację brody!

Piekło - też może dobrze pachnieć.
Po drugie chcemy opowiedzieć wspaniałe historie. Historie naszych zapachów, które dają im życie. Nie musisz być banitą na motorze żeby poczuć ideę Iron Horse. Ani operatorem ciężkiego sprzętu żeby poczuć przygodę jaka stoi za Blue Collar.

Iron Horse - skóra i dzika malina.
Duch Iron Horse jest zakorzeniony w tym co napędza Cię w ucieczce od codziennego życia. Pionierzy, pierwsze lokomotywy, samotny motocykl na drodze - to wszystko reprezentuje nasz olejek do brody Iron Horse!

Blue Collar - soczysty tytoń z mandarynką.
Przejmując kontrolę nad swoim życiem. Robotnicy, pionierzy, którzy codziennie zawierają kompromis pomiędzy bezpieczeństwem, satysfakcją i osiągnięciami. To ciężka, brudna i twarda robota, która kształtuje Twoją przyszłość i życie - to wszystko reprezentuje nasz olejek do brody Blue Collar!

Oil Can is forged for you!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl