FUNDAMENT

Marka Ink-Lab powstała w Polsce w oparciu o polski kapitał oraz wiedzę technologiczną. Na podstawie własnych doświadczeń, konsultacji z tatuażystami oraz wielogodzinnych rozmów z osobami posiadającymi tatuaże, narodził się pomysł stworzenia produktów do pielęgnacji, których nam na rynku brakowało.

Wraz z nim powstała koncepcja odzwierciedlająca potrzeby, wymagania oraz oczekiwania stawiane naszym produktom.

Na każdym etapie realizacji projektu zdawaliśmy sobie sprawę z faktu jak wielką wartość emocjonalną oraz osobisty charakter mają tatuaże dla ich posiadaczy. W związku z tym dołożyliśmy wszelkich starań i zadbaliśmy o wysoką jakość, bezpieczeństwo, skuteczność działania i wygodę stosowania naszych kosmetyków.

FAKTY

Nasze receptury powstają w laboratorium, specjalizującym się od 30 lat w produkcji innowacyjnych profesjonalnych produktów kosmetycznych. Kosmetyki Ink-Lab są hipoalergiczne, odpowiadają wymaganiom testów zgodności ze skórą atopową i szczególnie wrażliwą, co potwierdzają stosowne badania dermatologiczne.

Stawiamy na skuteczność działania- innowacyjne formuły, bogate w składniki aktywne zapewniają wielopoziomową, zaawansowaną pielęgnację, co przyspiesza proces regeneracji i pozytywnie wpływa na kondycję skóry z tatuażem.

FILOZOFIA

Stworzyliśmy produkty profesjonalne i ponadczasowe, pozbawione elementów, które wpisywałyby je w chwilową modę. Nie uciekamy się do popularnych chwytów marketingowych.

Nie bazujemy na składnikach, które mają aktualnie dobry rynkowy PR, lecz na specjalistycznych, bezpiecznych i skutecznych komponentach.

Kosmetyki Ink-Lab są wolne od przemijających trendów oraz koncernowych praktyk. Odpowiedzialnie wybieraliśmy certyfikowanych dostawców, dbających o standardy i środowisko. Wierzymy w świadomość i inteligencję naszych klientów oraz trafność ich wyborów. Nasze produkty są nowoczesne i spełniają wszelkie europejskie normy, mamy nadzieję, że spełnią również Wasze oczekiwania.

Ink-Lab

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl